PINGLAED

Pinglaedade paigaldamine üle Eesti.

Kontaktige meiega: +372 58358128

Meie teenused

Läigelagi

Läikiv faktuur suurendab visuaalselt ruumi mahtu ning tal on peegeldavad omadused. Heledad pinglaed sobivad rohkem väikeste ja madalate ruumide jaoks,tumedad värvid ja toonid aga rohkem suurtele, avaratele ja kõrgetele ruumidele.

Loe edasi...


Mitmetasandiline Lagi

Lae pind võib olla kumer, nõgus ja kaldus. Lagi võib omada keerulise üleminekusüsteemi või sisaldad erinevate stiilide kombinatsioonid. Laed võib kombineerida tasandite kaupa kipsplaadiga.Lae peale saab rakendada pilte.

Loe edasi...


Satään ja Matt Lagi

Võrreldes satiin- ja mattilage võib märgata üht erinevust. Satiin ei peegelda nii palju helki kui matt lagi.

Sellised pinglaed sobivad kõikide ruumide jaoks, sest neid on meeldiv vaadata ja pehme säravus ei anna silmadele väsida.

Loe edasi...

Firmast

Minu nimi on Juri, olen firma omanik. Meie firma tegeleb pinglaede paigaldamisega.

Elan Narvas ja see tõttu minu töö on seotud peamiselt selle linnaga, kui aga tihti täidan tellimusi ka teistes linnades.

Me teame, et iga töö aluseks on usaldusväärsus ja kvaliteet ning inimesed, kes teevad meiega koostööd samuti jagavad seda positsiooni. Me hoolime enda mainest, mis tähendab töö kõrge taseme saavutamist. Lisaks sellele saab klient pärast tellimuse täitmist garantiikohustust kirjalikult nii materjalide kui ka tehtud töö peale. Teid väga üllatab puhtus, mida me jätame enda pärast!